Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek
10:00 – 18:00
Sobota
9:00 – 17:00
Niedziela handlowa
9:00 – 17:00

Nasze Marki

Rodzinna firma, oparta na fundamentach pokoleniowych doświadczeń. Od 35 lat konsekwentnie realizuje wizję tworzenia mebli, łącząc elegancję, funkcjonalność oraz najnowsze trendy z wyjątkowym wyczuciem potrzeb rynku. Produkty najwyższej jakości od wielu lat cieszą się uznaniem rosnącej grupy klientów na całym świecie.

Trwałe i dopracowane w najmniejszych szczegółach meble z drewna dębowego, będące modnym elementem wyposażenia nowoczesnych wnętrz. Stanowią idealne dopełnienie kolekcji mebli wypoczynkowych oraz łóżek.

Marka, która powstała z myślą o rosnących potrzebach oraz wymaganiach klientów, poszukujących produktów i akcesoriów związanych ze snem. Bogata oferta materacy, topów i poduszek, by udoskonalić jakość odpoczynku.

Wyjątkowe i niepowtarzalne dywany, które definiują przestrzeń i urzekają zmysły. Jakościowe produkty oferujące unikatowe wzornictwo i najwyższą jakość.

Designerska kolekcja stolików ze spieków kwarcowych. Zbalansowana harmonia i piękno kamienia widoczne w każdym produkcie.